Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!

OPCJE

Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych
Księga gości

ANKIETA
INFO
Online:
Ilość gifów: 7754

www.friko.pl

SKLEP 

Jeśli nie chcesz, bądź nie masz czasu na mozolne ściąganie gifów, to możesz zamówić je na płycie CD. Na krążku znajdują sie wszystkie gify zamieszczone w Giflandzie - są one posegregowane w 27 kategoriach. Taka płyta może również stać sie wspaniałym prezentem dla osób zajmujących sie np. projektowaniem stron internetowych. Z krążka ucieszą sie również osoby, które spędzają mnóstwo czasmu na korzystaniu z komunikatorów, takich jak np. Gadu-Gadu. Wszystkie gify można wykorzystać jako emotikonki w owych komunikatorach. Dodatkowo na płycie znajdują się śmieszne zdjęcia.

Koszt płyty to 10 zł + koszty przesyłki

Koszty przesyłki:
Zwykła - 4 zł
Priorytetowa - 5 zł

Aby złożyć zamówienie należy wypełnić wszystkie pola poniższego formulaża i wcisnąć przycisk "Złóż zamówienie". Na podany w formularzu adres e-mail wyślę numer konta na który należy dokonać wpłaty.

Jeśli wystąpią jakieś problemy z wysłaniem formularza, to zamówienie proszę wysłać na e-maila roki52@wp.pl Proszę pamiętać, aby w e-mailu podać dane: imię, nazwisko, ulicę oraz numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość, adres e-mail oraz sposób realizacji przesyłki. 

 

Imię
Nazwisko
Ulica i numer domu/mieszkania
Kod pocztowy
Miejscowość
Adres e-mail

Sposób realizacji przesyłki
Zwykła - płatne przlewem
Priorytetowa - płatne przelewem

Dodatkowe informacje (nie konieczne):BUTTONY
SKLEP

Możesz zamówić gify oraz śmieszne zdjęcia na płycie CD

KONTAKT

 

  Roki